2 butiksskyltar, bl a Café Strings butiksskylt

785557

BUTIKSSKYLTAR, 2 st, "Café" och "Café String", Café Strings butiksskylt som mötte besökarna i caféet, svart- och vitlackerad plåt, längd 171 cm, skylt "Café" svartlackerad plåt med vit tejpad text, höjd 40, längd 80 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Slitage

Diverse, Tema, Nautica/Technica

Rum 15

Budhistorik (30 bud)
6057872
6 400
6057871
6 200
6057843
6 000
6057859
5 800
6057843
5 400

Slutpris SEK:
6 400
658 EUR, 749 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.