Varuautomat

785542

VARUAUTOMAT, blålackerad plåt, glaslådor, höjd 178, längd 141, djup 28 cm

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Slitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen

Diverse, Tema, Nautica/Technica

Rum 4

Varuautomat

Budhistorik (9 bud)
6052406
1 400
6052405
1 300
6052219
6052189
6052186
900

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.