3 varuautomater Wittenborg Danmark

785541

VARUAUTOMATER, 3 st, Wittenborg, Danmark, kromad metall, höjd 102, 29 x 36 cm vardera

PROVENIENS: Söderklassikern Café String

Slitage, repor, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

Diverse, Tema, Nautica/Technica

Rum 5

Budhistorik (25 bud)
6057309
6 400
6052702
6 200
6057308
6 000
6052702
5 800
6052207
5 600

Slutpris SEK:
6 400
613 EUR, 720 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.