Georgeta Grabovski

785053

GEORGETA GRABOVSCHI (Rumänien, född 1954): fiolspelande kvinnor, olja på duk, signerad G Grabovski, ca 100x130 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Georgeta Grabovski

Budhistorik (35 bud)
6051055
4 600
6050674
4 400
6040008
4 200
6050673
4 200
6040008

Slutpris SEK:
4 600
469 EUR, 567 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.