Paul Kaminski

785033

PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): Komposition, akryl och olja på duk, osignerad, ca 140x110 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Paul Kaminski

Budhistorik (38 bud)
6092479
5 800
6092446
5 600
6092477
5 600
6092446
5 400
6092476
5 200

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.