Paul Kaminski

785018

PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): "Nr 3", akryl och olja på duk, signerad Paul Kaminski och daterad- 13, ca 120x90 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Paul Kaminski

Budhistorik (33 bud)
6091636
6 200
6091653
6 000
6091636
5 800
6091642
5 600
6091636
5 400

Slutpris SEK:
6 200
594 EUR, 698 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.