Paul Kaminski

784979

PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): Komposition, akryl och olja på duk, signerad Paul Kaminski och daterad- 11, ca 120x100 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Paul Kaminski

Budhistorik (41 bud)
6060738
5 800
6060704
5 600
6060684
5 400
6060392
5 200
6060640
5 200

Slutpris SEK:
5 800
596 EUR, 679 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.