Paul Kaminski

784972

PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): Komposition, akryl och olja på duk, signerad Paul Kiminski och daterad-12, ca 110x160 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Paul Kaminski

Budhistorik (56 bud)
6061023
9 200
6061018
9 000
6060982
8 800
6060982
8 600
6060999
8 600

Slutpris SEK:
9 200
881 EUR, 1 035 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.