Paul Kaminski

784967

PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): Komposition, akryl och olja på duk, signerad Paul Kaminski och daterad- 13, ca 100x150 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Paul Kaminski

Budhistorik (52 bud)
6051720
7 000
6051737
6 800
6051720
6 600
6051735
6 400
6051720
6 200

Slutpris SEK:
7 000
713 EUR, 862 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.