Viktor Sheleg

784947

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): Komposition med ansikte, akryl på duk, signerad och daterad 2012, ca 150x150 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Viktor Sheleg

Budhistorik (76 bud)
6103676
16 500
6103672
16 000
6103665
15 500
6103671
15 000
6103665
14 500

Slutpris SEK:
16 500
1 696 EUR, 1 932 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.