Viktor Sheleg

784936

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): "Breeze", akryl på duk, signerad och daterad 2013, ca 150x150 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Viktor Sheleg

Budhistorik (44 bud)
6105159
15 500
6105075
15 000
6105075
14 500
6105030
14 000
6104976
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 600 EUR, 1 910 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.