Viktor Sheleg

784924

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): Komposition, akryl på duk, signerad och daterad 2010, ca 115x115 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Viktor Sheleg

Budhistorik (33 bud)
6059382
7 000
6059385
6 800
6059382
6 600
6059379
6 400
6059358
6 200

Slutpris SEK:
7 000
671 EUR, 788 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.