Viktor Sheleg

784921

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): Komposition med kvinna, signerad och daterad 2007, ca 100x75 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Viktor Sheleg

Budhistorik (19 bud)
6060407
5 000
6060404
4 800
6060394
4 600
6060402
4 600
6060394
4 400

Slutpris SEK:
5 000
510 EUR, 616 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.