Viktor Sheleg

784917

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): Komposition med ansikte, akryl på duk, signerad och daterad 2008, ca 90x120 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Viktor Sheleg

Budhistorik (42 bud)
6051312
9 400
6051308
9 200
6051309
9 200
6051308
8 400
6051300
8 200

Slutpris SEK:
9 400
970 EUR, 1 158 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.