Paul Kaminski

784693

PAUL KAMINSKI (Tyskland, född 1961): Komposition, olja på duk, signerad Paul Kaminski och daterad-10, ca 120x180 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Paul Kaminski

Budhistorik (47 bud)
6088833
13 500
6088825
13 000
6088822
12 500
6088819
12 000
6088819
11 000

Slutpris SEK:
13 500
1 376 EUR, 1 663 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.