Viktor Sheleg

784679

VIKTOR SHELEG (Lettland, född 1962): Komposition med ansikte, akryl på duk, signerad, a tergo signerad och daterad 2013, ca 150x200 cm

Drottninggatan 36, Malmö

Viktor Sheleg

Budhistorik (44 bud)
6089339
25 000
6089335
24 000
6089334
23 000
6089325
22 000
6089330
21 000

Slutpris SEK:
25 000
2 548 EUR, 3 080 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 458 kr.