Blandteknik

784094

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: komposition, blandteknik på pannå, a tergo signerad och daterad 013, ca 102x76 cm

Konst, Nutida

Drottninggatan 36, Malmö

Blandteknik

Budhistorik (9 bud)
6095559
3 200
6104021
6095559
6104020
6095559
1 300

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.