Blandteknik

784067

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR: komposition, blandteknik på pannå, a tergo signerad och daterad 011, ca 90x60 cm

Konst, Nutida

Drottninggatan 36, Malmö

Blandteknik

Budhistorik (15 bud)
6089560
1 300
6089528
6089523
6089523
950
6089527
900

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Malmö. Transportpris från 344 kr.