Soffa i svängd modell

777134

SOFFA, 1900-tal, svängd rygg, 2-sitsmodell, med kulfötter framtill, lösa rygg- och sittplymåer, stomme och plymåer i ljus möbelklädsel, mönster med orkidéer, rygghöjd ca 76, sitthöjd ca 42, längd 200, rygghöjd 76, djup 80 cm

Bruksslitage, ställvis nött samt blekt, märken och fläckar

Möbler, Soffor

Rum 3

Soffa i svängd modell

Budhistorik

2020-05-28 kl 15:42
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.