Ring silver och guld Lantz

775215

RING, sterlingsilver, cabochonslipad månsten i 18 k guldmontering, stämplad Lantz, Stockholm 1997, ringstorlek ca 17,5 mm, vikt ca 15,7 g, originalask

Sten med slitage

Guld/Smycken

Ring silver och guld Lantz

Budhistorik (6 bud)
5943733
5943731
5942943
450
5933698
5930251

Slutpris SEK:
206 EUR, 234 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.