Benno Arzt akrylmålning

773159

BENNO ARZT (född 1941): "Kristina", signerad och daterad Benno Arzt 1999, akryl på duk, ca 72 x 59 cm

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Benno Arzt akrylmålning

Budhistorik (20 bud)
5946260
1 400
5946468
1 300
5946260
5946252
5944909

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.