Hugo Backmansson oljemålning

723068

HUGO BACKMANSSON (1860-1953) Motiv från Fiskars, Kopparsmedjan, signerad Fiskars samt daterad 1933, olja på duk 42x55 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Hugo Backmansson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
Bud EUR
5916467
1 850
5915060
1 800
5895858
1 700
5895841
1 600
5895670

Slutpris EUR:
1 850
19 311 SEK, 2 172 USD
Utropspris EUR:
2 000-2 500