Arvid Liljelund oljemålning

715418

ARVID LILJELUND (1844-1899) Motiv från skärgården, Tallhollmen i Esbo, signerad samt daterad 1891, olja på duk, 49x80 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Arvid Liljelund oljemålning

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
5915154
1 800
5915053
1 400
5912409
5902764
5895845
500

Slutpris EUR:
1 800
17 510 SEK, 2 050 USD
Utropspris EUR:
4 500-5 500