Albert Edelfelt teckning

715149

ALBERT EDELFELT (1890-1961) Studie till "Aino Ackté", signerad samt daterad 1900, kritteckning, 29x18,5 cm

Konst, Äldre måleri

Södra kajen 14, Helsingfors

Albert Edelfelt teckning

Budhistorik (15 bud)
Bud EUR
5916014
6 200
5915996
6 000
5915969
5 800
5915963
5 200
5915122
5 000

Slutpris EUR:
6 200
60 311 SEK, 7 062 USD
Utropspris EUR:
8 000-10 000