Jussi Mäntynen relief

759727

JUSSI MÄNTYNEN (1886-1978) älgfamilj, signerad samt daterad 1940, bronsrelief, 27,5x52 cm

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Jussi Mäntynen relief

Budhistorik (7 bud)
Bud EUR
5801615
520
5801603
460
5801100
280
5789263
260
5784849
200

Slutpris EUR:
520
5 058 SEK, 592 USD
Utropspris EUR: