Emil Halonen skulptur

759712

EMIL HALONEN (1875-1950) Flicka med korg, signerad samt daterad 1921, bronsskulptur, höjd ca 40 cm

Konst, Skulpturer

Södra kajen 14, Helsingfors

Emil Halonen skulptur

Budhistorik (4 bud)

Bud EUR
5799547
500
5799526
5799525
5782240
100

Slutpris EUR:
500
4 864 SEK, 570 USD
Utropspris EUR: