Andreas Wargenbrandt

758966

ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): Dalahäst, patinerad metall, signerad och daterad 2017, höjd ca 34, längd ca 32 cm

Diverse, Konst, Skulpturer, Metall

Rum 7, Hylla 7

Andreas Wargenbrandt

Budhistorik (25 bud)
5784312
3 200
5794172
5784312
2 400
5794170
5784312
1 800

Slutpris SEK:
3 200
329 EUR, 375 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.