Oidentifierad konstnär skulptur

758043

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, skulptur i form av figur som smider plogbil av svärd, signerad samt med annan text i gjutningen (svårläst) , brons med målad bronsering, höjd ca 28 cm

Slitage

Konst, Skulpturer

Monter 2

Budhistorik (6 bud)
5800776
950
5800775
900
5800236
600
5800235
500
5784962

Slutpris SEK:
950
98 EUR, 111 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.