Skulpturer ett par Fabrication Francaise

756228

SKULPTURER, ett par, krigare från antiken, 1900-talets början, metall/zink, märkta Fabrication Francaise, höjder ca 60 cm

Skada, slitage

Konst, Skulpturer

Garnisonsgatan 16, Helsingborg

Budhistorik (15 bud)
5801746
1 400
5801722
1 300
5801305
5800720
5800570

Slutpris SEK:
1 400
144 EUR, 164 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Helsingborg. Transportpris från 300 kr.