Martin Wickström

737543

MARTIN WICKSTRÖM (b. 1957): "F Y", multipel, 11/100, signerad och daterad a tergo 2003, 19x11 cm.

Signed and dated 2003 on verso, 19 x 11 cm.

Tema:
Nutida konst, ett urval

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

Långfingret med smärre slitage

Konst, Skulpturer, Nutida

Martin Wickström

Budhistorik (16 bud)
5813530
2 600
5813490
2 400
5799779
5799564
5799673
1 900

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.