Åsa Hellman keramikvas

723757

ÅSA HELLMAN, KERAMIKVAS, signerad Åsa Hellman Finland, svartvit och gul glaserad, höjd 17 cm, bredd 25,5 cm

Lätt slitage, kracklerad glasyr

Keramik/Porslin, Vaser, skålar, fat, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Åsa Hellman keramikvas

Budhistorik (5 bud)
Bud EUR
5832189
220
5830363
200
5827746
80
5817675
35
5806147
30

Slutpris EUR:
220
2 296 SEK, 258 USD
Utropspris EUR:
300-400