Gustaf Lillestierna

723460

GUSTAF LILLESTIERNA, (b. 1992), "I väntan på stort skratt", olja på duk, signerad och daterad a tergo, 2012, 180x180 cm.

Akrylic on canvas, signed and dated on verso, 2012, 180 x 180 cm.

Tema:
Nutida konst, ett urval

För konditionsrapport kontakta fredrik.anthony@auktionsverket.se

Konst, Nutida, Nutida

Gustaf Lillestierna

Budhistorik (13 bud)
5813312
5 800
5813385
5 600
5813312
5 400
5813381
5 200
5813312
5 000

Slutpris SEK:
5 800
556 EUR, 653 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.