Tag Heuer Formula

723131

TAG HEUER, Formula, 38 mm, stål, quartz, safirglas, ursprunglig metallänk, viklås, caliber 1213, limiterad och numrerad 1346 / 1500, box, 1990-tal.

Klockor/Ur

Södra kajen 14, Helsingfors

Tag Heuer Formula

Budhistorik (26 bud)
Bud EUR
5832057
760
5832124
740
5832057
720
5832120
700
5832057
660

Slutpris EUR:
760
7 933 SEK, 892 USD
Utropspris EUR:
500-600