Breitling kronograf

722747

BREITLING, kronograf, 36 mm, krom, manuell, plexiglas, läderrem, referensnr 1191, caliber Venus 188, 1950-tal

Rostskador.

Klockor/Ur, Herrklockor

Södra kajen 14, Helsingfors

Breitling kronograf

Budhistorik (13 bud)
Bud EUR
5830223
640
5814487
620
5818902
620
5814487
600
5818901
580

Slutpris EUR:
640
6 681 SEK, 752 USD
Utropspris EUR:
600-800