Breitling Chronomat

722715

BREITLING, Chronomat 217012, 36 mm, manuell, plexiglas, läderrem, referensnr 808, caliber Venus 175, serienr 1132262, 1960-tal

Kronografens nollställning ur funktion, glaset löst, skador på urtavlan.

Klockor/Ur

Södra kajen 14, Helsingfors

Breitling Chronomat

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
5814478
700
5808754
260
5807406
240
5806843
220
5806040
200

Slutpris EUR:
700
7 307 SEK, 822 USD
Utropspris EUR:
900-1 000