Alvar Aalto skärm Artek

721538

ALVAR AALTO, SKÄRM, Artek, 1900-talets mitt, lackerade fururibbor, modellen formgiven 1936, ca 150x200 cm, ihoprullbar

Lätt slitage

Möbler, Övriga möbler, Design

Södra kajen 14, Helsingfors

Alvar Aalto skärm Artek

Budhistorik (38 bud)
Bud EUR
5831392
1 350
5831391
1 300
5831380
1 250
5831378
5831352
1 150

Slutpris EUR:
1 350
14 092 SEK, 1 585 USD
Utropspris EUR:
600-800