Serge Poliakoff färglitografi

717768

SERGE POLIAKOFF (1900-1969) "Composition lie-de-vin et bleue" (1966), signerad, numrerad 33/75, 47,5x64 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Serge Poliakoff färglitografi

Budhistorik (8 bud)
Bud EUR
5830538
1 900
5830537
1 850
5827753
1 800
5808355
1 750
5808350

Slutpris EUR:
1 900
18 482 SEK, 2 164 USD
Utropspris EUR:
2 500-3 000