Anitra Lucander oljemålning

707934

ANITRA LUCANDER (1918-2000) Sittande pojke, signerad, olja på duk, 55x46 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Anitra Lucander oljemålning

Budhistorik (6 bud)
Bud EUR
5831589
1 050
5827807
5822400
5809234
700
5808120
150

Slutpris EUR:
1 050
10 214 SEK, 1 196 USD
Utropspris EUR:
2 200-2 400