Ernst Iosipovich Neizvestny oljemålning

702952

ERNST IOSIPOVICH NEIZVESTNY (1925-2016) Ny generation robot, signerad samt daterad -83, olja på duk, 200x140 cm

Södra kajen 14, Helsingfors

Budhistorik (10 bud)
Bud EUR
5824990
4 800
5822405
4 400
5822403
4 200
5814812
5810492
3 900

Slutpris EUR:
4 800
46 693 SEK, 5 468 USD
Utropspris EUR:
8 000-10 000