Jacques Courtois, hans krets oljemålning batalj

724517

JACQUES COURTOIS, hans krets (1600-tal): Bataljscen, olja på duk, 98x134 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Dubblerad, retuscher

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (11 bud)
5701717
19 000
5695638
18 000
5693007
15 500
5691066
15 000
5685902
9 400

Slutpris SEK:
19 000
1 820 EUR, 2 138 USD
Utropspris SEK:
35 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.