Otto Schulz, tillskrivet, barskåp, Boet

722595

OTTO SCHULZ, tillskrivet, barskåp, Boet, Göteborg 1930- 40-tal, fanerat med mahogny, välvda pardörrar klädda med brunt konstläder och pärlspikar av mässing, två lådor nedtill, invändigt förberett för belysning, höjd 140, 100 x 40 cm

nyckel medföljer, smärre slitage, omklätt

Möbler, Skåp, byråer, Lilla Kvalitén

Budhistorik (27 bud)
5701358
44 000
5701373
42 000
5701358
40 000
5701354
39 000
5701338
38 000

Slutpris SEK:
44 000
4 215 EUR, 4 950 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.