Oidentifierad konstnär olja på pannå 1800-tal

722497

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Flicka med hund, olja på pannå, 20,5x25,5 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (2 bud)

5699920
1 600
5695018

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.