Nils Jakob Blommér Porträtt signerat 1840

722474

NILS JAKOB OLSSON BLOMMÉR (1816-1853): Porträtt av Hedda Gustafva Malm, gift Ölmqvist (1792-1854), signerad och daterad Blommér px. 1840, olja på duk, 22 x 18 cm

Smärre färgbortfall

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (1 bud)

5693511
2020-03-06 08:04:31

2020-03-08 kl 15:31
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.