Jacob Johan Silvén oljemålning 1884

718867

JACOB JOHAN SILVÉN (1851-1924): Idyllisk sommardag vid bondgård - hönsen matas, signerad och daterad Jacob Silvén 1884, olja på duk, 62 x 47 cm.

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Nybrogatan 32, Stockholm

Budhistorik (14 bud)
5701159
10 000
5701153
9 800
5701149
9 000
5701134
8 000
5701091
6 800

Slutpris SEK:
10 000
982 EUR, 1 090 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.