Flamländsk skola damporträtt

718302

FLAMLÄNDSK SKOLA (ca 1770): Damporträtt, olja på duk, 66 x 56 cm

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

Uppfodrad, ställvisa skador

Konst, Äldre måleri, Lilla Kvalitén

Flamländsk skola damporträtt

Budhistorik (1 bud)

5685594
2020-03-03 17:07:29
10 500

2020-03-08 kl 15:10
Slutpris SEK:
10 500
1 031 EUR, 1 145 USD
Utropspris SEK:
20 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.