Sideboard Maxalto

718272

ANTONIO CITTERIO, matbord, B & B Italia, fanerat med ek, rund skiva, höjd 73, diameter 175 cm

Smärre slitage och kantnagg

Möbler, Matbord, Design

Nybrogatan 32, Stockholm

Sideboard Maxalto
Budhistorik (26 bud)
5701082
11 000
5701097
10 500
5701082
9 200
5701094
9 000
5701082
8 600

Slutpris SEK:
11 000
1 080 EUR, 1 199 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.