Lennart Nyström

690457

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Spegeln, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 91x72 cm

Konst, Modernt måleri, Tema

Lennart Nyström

Budhistorik (1 bud)

5727414
2020-03-17 13:37:13

2020-03-22 kl 21:23
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.