Lennart Nyström

690449

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Druvklasar, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 73x60 cm

Konst, Modernt måleri, Tema

Lennart Nyström

Budhistorik (7 bud)
5745646
600
5745643
550
5745639
500
5745634
450
5745380

Slutpris SEK:
600
59 EUR, 65 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.