Lennart Nyström

690438

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Golf VIII, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 50x40 cm

Fläckar i överkant, oramad

Konst, Modernt måleri, Tema

Lennart Nyström

Budhistorik (1 bud)

5733896
2020-03-19 14:27:11

2020-03-22 kl 21:16
Slutpris SEK:
154 EUR, 176 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.