Lennart Nyström Golf

690425

LENNART NYSTRÖM (född 1944): Golf VII, signerad L.Nyström, olja på duk, ca 35,5x25 cm

Oramad

Konst, Modernt måleri, Tema

Lennart  Nyström Golf

Budhistorik (3 bud)

5733891
1 700
5745555
1 600
5733891

Slutpris SEK:
1 700
167 EUR, 185 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.